Mastermind
Gister hostte Pim Balkestein van Bundeling een Mastermind in Venray. Samen met Geert Polleunis, Niels Oudenaarden, Tomas Nijssen, Gijsbert Honcoop, Dirk Latijnhouwers en Michiel Entrop wisselden ze van gedachten over social selling.
Omdat niet alle deelnemers elkaar kenden, begon de Mastermind met een voorstelronde. Hierna nam Pim Balkestein hen mee in de werkwijze van Bundeling omtrent social selling. Hieruit volgend hebben ze met elkaar veel tips uitgewisseld om tot een hogere Social Selling Index (SSI) te komen, in combinatie met allerlei do's en don'ts om meer engagement te krijgen. Tijdens de Mastermind zorgde Pim voor een goed verzorgde lunch.
Tijdens deze besloten Mastermind kwamen onder het genot van een heerlijke lunch mensen samen die een eigen academie of opleidingspraktijk hebben gebouwd. Mensen die inhoudelijk stevig staan en nieuwsgierig zijn naar anderen die in een vergelijkbare fase zitten.
Meer over dit event
Op donderdag 28 augustus verzamelden negen ondernemers om te sparren over hoe sales verandert en hoe je daarin jezelf en je bedrijf overeind houdt.
Meer over dit event
Tijdens onze Match Making Meetings brengen we digitaal specialisten en ondernemers met elkaar in contact. Lijkt het je interessant om aan te sluiten bij één van onze Match Making Meetings? Vul dan het onderstaande contactformulier in. We nemen contact met je op als er een MMM wordt georganiseerd die aansluit bij jouw interesses en vakgebied.